Posezení nejen pro maminky

Zde pro vás máme seznam míst v Úvalech a v okolí, kam v klidu můžete vyrazit i se svými ratolestmi a společně se najíst. Nebo si s kamarádkou dát kávičku či skleničku a dětičky se zatím zabaví v dětském koutku :-)

Pokud víte o nějaké příjemné kavárně či restauraci, kde jsou rodiče s dětmi vítáni, dejte nám vědět a my ji přidáme na náš seznam.

Bamani Café, Úvaly

Najdete zde domácí zákusky,chlebicky, saláty,quiche a k tomu výbornou Italskou kávu. Vse je možné zabalit i s
sebou.
Navíc nechybí ani dětský koutek. :) Více na https://www.facebook.com/Bamani-Caf%C3%A9-843669115737005/

MIKAFE, Úvaly

Velmi příjemná kavárna umístěná v přízemí rodinného domku v Pražské ulici proti obecnímu úřadu, jejíž filozofie je založena především na kvalitě produktů, přípravy a osobním přístupu. Milá obsluha, výborná káva, čokoláda, zákusky... Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit :-)
V kavárně je i stoleček a pár hraček pro nejmenší návštěvníky, v létě je k dispozici i pískoviště na zahradě před kavárnou :-). Otevřeno Po - Pá + Ne odpoledne, více na www.mikafe.cz

 

HOSPODA NA DOBRYM MÍSTĚ, Úvaly

Hospoda na dobrým místě nabízí příjemné posezení uvnitř (dvě nekuřácké místnosti) i venku ve dvoře a na zastřešené terase. K dispozici jsou jídelní židličky a pěkný dětský koutek se spoustou hraček. Tatínkové jistě ocení tankové pivo ;-). Restaurace se nachází přímo na náměstí Arnošta z Pardubic. V sobotu večer se tu často konají koncerty, takže pokud máte hlídání či už odrostlejší potomky... Otevřeno denně, více na dobrymisto.cz

 

TRINCEA, Úvaly

Nekuřácká restaurace na náměstí nabízí pravé italské speciality (domácí těstoviny, pizza z pece, tiramisu…). Kromě jídel na stálém jídelním lístku také denní, týdenní a víkendovou cenově výhodnější nabídku. Není zde dětský koutek, ale děti jsou vítány.  Jsou tu pro ně připraveny jídelní židličky a speciální dětské menu (sladká pizza, smažené kuře…).  Kromě toho na stole nejsou ubrusy. Jídlo vám dovezou i domů, pokud při péči o své potomky nestihnete uvařit :-)
V létě posezení na zahrádce před restaurací.  Venku i uvnitř je dost místa i na kočárek. Otevřeno denně, více na www.trincea.cz

 

CAFE DELIKATES, Úvaly

Cukrárna na náměstí nabízí zákusky, zmrzlinu a chlebíčky a také spoustu dobrůtek pro děti - lízátka, marcipánové figurky, šmoulí zmrzlinu, Krtkovy bublinky atd. Uvnitř malý dětský koutek (stoleček, židličky a krabice hraček). V létě se dá posedět venku ve stínu markýz. Otevřeno denně.

 


Posezení nejen pro maminky

Okolí

22.10.2014 21:43
Zde pro vás máme naše tipy na podniky v blízkém okolí - v Českém Brodě, v Klánovicích...   U...

—————

Praha - centrum

21.10.2014 21:49
Do centra se pohodlně dostanete vlakem na Masarykovo nádraží, ve všední dny i na Hlavní nádraží....

—————