INFORMACE O NÁS

Mámy v Úvalech vznikly v roce 2013, v současné době máme 17 členek – celý náš tým je zde.

Společně pořádáme akce pro rodiče s dětmi předškolního věku, kde si všichni užijí spousty legrace a zábavy (například Kašparní, Koulohraní, Drakiáda...).
Také pořádáme akce pro samotné rodiče, různé kurzy sebevzdělávání (například semináře s psychology, pomoc při slaďování pracovního a rodiného života…).

K dispozici máme i bazárek na Facebooku (skupina zde), jehož velikou výhodou je, že všechny věci, které tam rodiče prodávají, jsou k předání v Úvalech nebo blízkém okolí. Zároveň je zde možné sdílet zkušenosti, informace i rady z různých oblastí života v našem městě.

Jsme zapsaný spolek a jeho stanovy si můžete přečíst tady. Zde naleznete Zprávu o činnosti za rok 2017, kde se podrobně dozvíte o našich aktivitách.

Jsme také na Facebooku: www.facebook.com - Mámy v Úvalech (komunita)

Stále hledáme další rodiče, kteří by se k nám rádi přidali a chtěli by nám pomáhat s plánováním a organizováním našich akcí. Chcete-li se o nás dozvědět více, kontaktujte nás na mailu anebo přijďte na některé z našich pravidelných setkání, která se konají každou první středu v měsíci od 19:30 hodin v restauraci U Vinařů v Úvalech.


Kontaktujte nás

Spřátelené weby

www.mestouvaly.cz/

oficiální web města Úval

www.ouvaly.cz/

aktuální informace z města Úval a nejen z něj

www.uvaly.cz/

informace o Úvalech

https://www.kamsdetmi.com/

web, ze kterého se dá čerpat spousta tipů na výlety

www.pohadkovecesko.cz/

tipy na výletovací trasy, kde se dají sbírat body a pak si vybrat něco hezkého z e-shopu